Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szarlotka napisał:
A może wiecie czy błędem jest jeśli zaczęło się list od słowa HI zamiast DEAR ?
Nie jest to błąd mozesz i Hello napisac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z levelami to bylo do tej ksiegarni co miala 6 floors, a autografy byly w jedny wg mnie, tam gdzie bylo napisane sign cos tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak samo napisalam, bo floor to wiadomo pietro, a level w tym drugim cvhodzilo o rozne poziomy pisarzy. autografy - author sign .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mam tak jak bobi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez miala 3 prawdy i 3 falsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest i Geta ciesząca michę ;D matura to bzdura xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol napisał:
powtarzam pytanie mojej poprzedniczki, wie ktoś?? a jak jest liczone I've jako jedno słowo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I've liczy się jako JEDNO a I have jako DWA słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
woki napisał:
no jak nie trzeba trzeba pisać datę! obetną Ci wtedy punkty za forme! a jak piszesz list to nie piszesz daty? a Ci co nie pisali to matura nie ważna i taka prawda buahaha ale jaja z was są! to tylko angielski! ale prawda jest taka, że niektóre odpowiedzi można było zrozumieć w dwojaki sposób.
daty i adresy są zbędne, głowa do góry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ARKUSE SĄ NA: http://all64.pl/downloads.php?cat_id=5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
word up była odpowiedź, że od zespołu. on powiedział coś na początku o afryce i wszystkich to zmyliło chwile po tym mówił o zespole i piosence
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydawało mi się ze nie było grup bo mieliśmy podobne odpowiedzi (przynajmniej większość sie pokrywała) .... no ale widzę zę tutaj jest inna kolejność niż była na moim :/ nie ciekawie chyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wydaje mi sie zeby byly grupy, wtedy klucze odpowiedzi musialyby byc publikowane w kilku rodzajach i skad by kazdy wiedzial jaka byla jego grupa?? a poza tym chyba nigdy tak nie bylo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są grupy ja miałam inna kolejność a inna jest w arkuszu który własnie ściągnęłam http://www.mmszczecin.pl/25161/2009/5/5/ma...ski--odpowiedzi tutaj jest czesc odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez tak myslałem.. i w sumie nie wiem co o tym myśleć. Jestem niemal pewny że ja w swoim miałem inna kolejność. Nie powiem dokłądnie ale chyba w tym zadaniu o grze miałem inna kolejność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
angilski podstawowy byl trudny, nie wiem czy go zdam, mimo ze probny mialam na 70%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdać to się zda bo sama część tworzenia własnego tekstu napisana na maxa i już egzamin zdany a do tego dojdzie napewno jakiś punkt z słuchania i czytania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cholera ja tez ściagałam od kolegi obok;/..ale pierwsze zadanie mielismy takie samo wiec to mozliwe ze dalsze nam sie różniły;>?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toche sie martwie tym angolem...:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy jeszcze macie dobrze, a ja za rok mam obowiązkową matmę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...